Společnost Antal se specializuje na nábor profesionálů a manažerů. Nabízíme nejlepší kandidáty v oblasti trvalého náboru. Naše úzká specializace nám umožňuje oslovit vhodné kandidáty ve velmi krátkém časovém úseku. Děláme vše pro to, aby každý námi doporučený kandidát optimálně vyhovoval profilu dané pozice a organizační struktuře společnosti. Námi doporučení kandidáti, kromě toho, že patří k nejlepším ve svých profesích, vědomě plánují své kariéry a z tohoto důvodu jsou rozhodnuti spolupracovat se svým novým zaměstnavatelem po delší časové období.

Čím jsou naše náborové služby výjimečné?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Globální řešení aplikovaná místně
 • Specializovaní konzultanti
 • Objektivní a profesionální přístup při prezentování kandidátů  
 • Dynamický charakter společnosti
 • 60% kandidátů doporučených společností Antal pochází přímo z konkurenčních nebo podobných společností
 • Čtyřstupňová náborová metodika

Náborová metodika

 • Společnost Antal využívá čtyřstupňovou metodiku náboru. Naše metody vyhledávání kandidátů jsou flexibilní:
 • Využíváme databázi společnosti Antal – velmi cenný zdroj nejlépe kvalifikovaných kandidátů, který jsme vytvořili v průběhu více než 15 let.
 • Naši konzultanti mají širokou síť kontaktů v rámci odvětví a profesí, na které se specializují. To jim umožňuje rychle oslovit kandidáty, kteří nové zaměstnání aktivně nehledají a nabídnout jim ke zvážení nabídku od nového zaměstnavatele
 • Používáme metody přímého vyhledávání. Ty nám umožňují oslovit nejlepší kandidáty, kteří dokonale odpovídají profilu pozice.
 • Pracovní nabídky zveřejňujeme na webu antal.cz a mnoha dalších webech, které se zabývají pracovními příležitostmi. Využíváme také kanály sociálních medií, abychom oslovili širší publikum.

Struktura náborového procesu

Náborové procesy prováděné našimi konzultanty se skládají ze tří hlavních fází. To nám umožňuje vyhledat kandidáty, kteří dokonale odpovídají profilu vaší společnosti a mají silnou motivaci přijmout zaměstnání na nabízené pozici.
Proces může být ukončen v předstihu, pokud bude vhodný kandidát nalezen dříve a dostane nabídku zaměstnání od společnosti klienta. V závislosti na zvolené formě spolupráce může první fáze procesu trvat o 1 až 2 týdny déle.

1 – 2 týdny
Předvýběrová fáze

Analýza trhu k určení profilů kandidátů
Identifikace kandidátů
Telefonický a osobní pohovor

2 – 4 týdny
Výběrová fáze

Prezentace profilů jednotlivých kandidátů
Stanovení schůzky Klient – Kandidát
Ověření referencí

4 – 6 týdnů
Finální fáze

Závěrečná schůzka Klient – Kandidát
Případná prezentace dodatečných kandidátů v závislosti na požadavcích klienta

Reference

Při výběru vhodných kandidátů nezáleží jen na jejich pracovních zkušenostech. Je třeba vzít v úvahu také jejich schopnosti pro spolupráci a udržování dobrých vztahů s kolegy. Je důležité plně pochopit pracovní historii kandidáta – včetně silných a slabých stránek. Konzultanti společnosti Antal usilují o to, aby doporučený kandidát dobře zvládl novou pracovní pozici, proto ověřujeme reference a na vyžádání je poskytujeme klientovi.

 

 

 

 

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj