Rychlá aplikace

Tento druh žádosti umožňuje odeslání samotného souboru s životopisem. Doporučujeme však, abyste si zaregistrovali profil kandidáta. Našim konzultantům to v budoucnu usnadní rychlejší a efektivnější nalezení vaší žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Žádost s registrací

Zaregistrujte si Váš profil. Trvá to jen několik minut a našim konzultantům to v budoucnu umožní rychleji a efektivněji najít Vaši žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Již mám profil?

Antal Sales & Marketing

E-shop Product Specialist

Localization: Praha
Type of work: Contract
Sector: Direct Marketing, e-marketing
Valid to: 2019 květen 28
Consultant: Paulina Ricová
Ref. No.: 203885

Antal International je přední personálně-poradenská společnost v oblasti lidských zdrojů. Značka Antal je zastoupena ve 35 zemích světa a v regionu střední a východní Evropy působí od roku 1996. Pobočky v Polsku, České republice a na Slovensku mají na starosti projekty pro největší nadnárodní korporace i pro místní podniky operující ve všech sektorech ekonomiky.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • kontrola grafických podkladů, formátování fotografií
  • zalistování nových produktů na e-shop
  • tvorba technických popisů a textů k produktům
  • péče a rozvoj produktového portfolia e-shopu
  • spolupráce s nákupním oddělením

Kandidát

Požadavky:

  • znalost práce s PC, MS Office
  • zkušenosti s ovládáním grafického softwaru
  • schopnost rychlé adaptace
  • komunikativní AJ výhodou
  • zkušenost s administrací e-shopu výhodou
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabídka

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání
  • možnost kariérního růstu
  • zvyšování odbornosti a kvalifikace
  • slevy na nákup zboží ze sortimentu společnosti
  • progresivní nárůst dovolené
  • stravenky
  • příspěvek za nábor zaměstnance

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj