Rychlá aplikace

Tento druh žádosti umožňuje odeslání samotného souboru s životopisem. Doporučujeme však, abyste si zaregistrovali profil kandidáta. Našim konzultantům to v budoucnu usnadní rychlejší a efektivnější nalezení vaší žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Žádost s registrací

Zaregistrujte si Váš profil. Trvá to jen několik minut a našim konzultantům to v budoucnu umožní rychleji a efektivněji najít Vaši žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Již mám profil?

Antal Sales & Marketing

Online Marketing Coordinator

Localization: Praha
Type of work: Contract
Sector: Internet - Social Networking Websites
Valid to: 2019 květen 28
Consultant: Paulina Ricová
Ref. No.: 203887

Antal International je přední personálně-poradenská společnost v oblasti lidských zdrojů. Značka Antal je zastoupena ve 35 zemích světa a v regionu střední a východní Evropy působí od roku 1996. Pobočky v Polsku, České republice a na Slovensku mají na starosti projekty pro největší nadnárodní korporace i pro místní podniky operující ve všech sektorech ekonomiky.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • Vyhodnocování a kontrola marketingových kanálů
  • Správa a dohled nad e-shopem (znalost html je výhodou)
  • Jednání a spolupráce s externími agenturami (performance a SEO)
  • Dohled a vyhodnocování výkonostních kanálů
  • Zodpovědnost za zvyšováním návštěvnosti a prodeje
  • Pravidelný reporting

Kandidát

Požadavky

  • Relevantní zkušenost z online marketingu
  • Znalost Google Analytics, Google Ads, Sklik, SEO, Mergado
  • Orientace na internetovém trhu, zkušenosti s e-reklamou
  • Znalost PPC a srovnavačů výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Komunikativní AJ

Nabídka

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Progresivní nárůst dovolené
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké slevy na firemní sortiment zboží
  • Odborná školení
  • Stravenky
  • Zvyšování kvalifikace
  • Možnost pracovat pro nadnárodní společnost

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj