Rychlá aplikace

Tento druh žádosti umožňuje odeslání samotného souboru s životopisem. Doporučujeme však, abyste si zaregistrovali profil kandidáta. Našim konzultantům to v budoucnu usnadní rychlejší a efektivnější nalezení vaší žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Žádost s registrací

Zaregistrujte si Váš profil. Trvá to jen několik minut a našim konzultantům to v budoucnu umožní rychleji a efektivněji najít Vaši žádosti a vytvoření nových, individuálně přizpůsobených pracovních nabídek.

Již mám profil?

Antal Engineering & Operations

Manažer nákupu

Localization: ústecký
Type of work: Contract
Sector: Automotive - Cars, Motorcycles
Valid to: 2019 květen 25
Consultant: Paulina Ricová
Ref. No.: 203905

Antal International je přední personálně-poradenská společnost v oblasti lidských zdrojů. Značka Antal je zastoupena ve 35 zemích světa a v regionu střední a východní Evropy působí od roku 1996. Pobočky v Polsku, České republice a na Slovensku mají na starosti projekty pro největší nadnárodní korporace i pro místní podniky operující ve všech sektorech ekonomiky.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

  • vedení a motivace týmu nákupního oddělení
  • odpovědnost za zajištění plynulého zásobování náhradních dílů a spotřebního materiálu
  • příprava a vyhodnocování KPI pro oddělení nákupu
  • komunikace s dodavateli
  • hledání úspor (energie, ceny nakupovaných dílů)
  • hlídání a korekce investičního rozpočtu společnosti, CAPEX
  • spolupráce s divizním a korporátním nákupem
  • pravidelné reportování výsledů nákupního oddělení k vedení společnosti
  • podílení se na tvorbě dokumentace

Kandidát

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
  • orientace na zákazníka
  • schopnost rychlého rozhodování

Nabídka

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj