Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

Přihlásit se

MAMAcademy - Vzdělávejte se a vydělávejte!

odkaz: /28/08/2022/MV
Vedoucí poradce: Monika Volčková
September 5, 2022

Ve společnosti Antal se zabýváme náborem již přes 25 let a v České republice působíme od roku 2014. Profesní orientace našich konzultantů z nich činí nejen efektivní náboráře, ale také kvalifikované poradce, kteří mají jedinečné znalosti nejnovějších trendů na pracovním trhu. Přesně určujeme konkrétní povahu práce, klasifikujeme klíčové dovednosti a potřebnou kvalifikaci. Naším posláním není jen najít kandidáta, jehož kompetence odpovídají požadavkům daného pracovního inzerátu, ale především najít pozici, která splňuje očekávání uchazeče.

Ve společnosti Antal jsme vždy oceňovali odborné znalosti, a proto u každého projektu využíváme individuálně sestavené specializované náborové divize. Profesní orientace našich konzultantů z nich činí nejen efektivní náboráře, ale také kvalifikované poradce, kteří mají jedinečné znalosti moderních nástrojů a nejnovějších trendů nejen v jejich odvětví, ale na celém trhu práce.

 


 

Milá maminko,

je tu pro vás projekt MAMAcademy!

 

Mateřství a všechny povinnosti s ním spojené jsou prací na plný úvazek, která vyžaduje velkou sebekázeň a důslednost. Přitom podle statistik vydělávají matky méně nejen než muži, ale i než ostatní ženy. V reakci na problémy a překážky matek, které se chtějí vrátit na trh práce, jsme vytvořili MAMAcademy.

 

 

Co získáte účastí v programu MAMAcademy?

 

Účast na celodenním školení, na které můžete přijít se svým dítětem, pro které bude v naší kanceláři zařízen dětský koutek, abyste se mohla v klidu učit novým poznatkům.

Odborná školení, která pro vás zdarma připravili specialisté společnosti Antal.

Poznáte zákulisí různých průmyslů na trhu práce (farmacie, logistika, automotive, FMCG, IT,…), získáte základní znalosti z oblasti pracovního práva.

Dozvíte se, jak se stát efektivním „lovcem talentů“.

Získáte řadu kompetencí, které jsou na trhu práce vysoce ceněny.

Získáte práci, která se přizpůsobí vám – vy rozhodujete, kolik času jí budete věnovat.

Za výsledky své práce dostanete zaplaceno – vydělávejte tolik, na kolik se cítíte.

Budete pracovat pod vedením zkušeného mentora, který vám pomůže dosáhnout úspěchu při práci opravdového headhuntera.

 

 

V čem bude spočívat vaše práce?

 

Své dobrodružství s kariérou v oblasti recruitmentu zahájíte bezplatným školením vedeným odborníky společnosti Antal. Naučíme vás, jak hledat a rozpoznat talenty, a ukážeme vám, jak vypadá práce headhuntera. Během školení bude v naší kanceláři k dispozici dětský koutek, takže můžete dorazit i se svou ratolestí. 

Jako headhunter budete zodpovědná za vyhledávání talentů ve vámi vybraném průmyslu.

Vámi doporučené kandidáty váš mentor prověří a prezentuje je na vypsané pozici.

Odměna vám připadne za každého kandidáta, který danou pozici získá a nastoupí.

 

Maminko, přihlaste se, pokud:

 

Hledáte činnost navíc, které se můžete věnovat 3-4 hodiny denně (nebo i více);

Ráda byste zkusila něco nového a začala pracovat jako headhunter;

Jste otevřená osobnost a snadno navazujete kontakty;

Ráda telefonujete;

Na internetu se orientujete velmi dobře.

 

V Antalu pracuji na poloviční úvazek už tři měsíce a jsem nadšená. Jde o mé první zaměstnání po rodičovské dovolené a přechod od celodenní péče o dítě do pracovního procesu nemohl být snazší. Asi jako každá máma jsem se asi nejvíce těšila na návrat do kolektivu (mimo dětské hřiště) a kolegové jsou skvělí. Mnoho z nich má děti a tedy i velké pochopení pro případné komplikace. Hlavním kritériem nového zaměstnání pro mě samozřejmě byla časová flexibilita a možnost práce z domova v případě nemoci mé dcery, což zde není žádný problém. Poloviční úvazek v Antalu mi nabízí přesně tu správnou míru work-life balance, kterou momentálně potřebuji.

- Tereza Christovová, HR Researcher/Administrator ve společnosti Antal.

 

Jak se přihlásit do programu MAMAcademy?

 

Pošlete nám svůj životopis, případně odkaz na váš LinkedIn profil. Vaše zkušenosti nejsou nejdůležitější, ale budou výchozím bodem pro diskusi o vašich možnostech po absolvování programu.

Případně nám zašlete i krátké, cca minutové video (stačí z mobilu) s vaším představením. Povězte nám třeba o typickém bláznivém dni matky, takové „manažerky rodinného života“. Tímto si můžeme ověřit, na jaké jste komunikační úrovni.

 

Mateřství je časem změn, pojďme je uskutečnit společně!