Facebook Pixel
CZ
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Oblíbené nabídky

Odpovědět

Power BI Specialist

odkaz: /16/04/2021/VL
Vedoucí poradce: Vojtěch Landa
Praha (Hlavní město Praha)
16. dubna 2021

Ve společnosti Antal se zabýváme náborem již přes 20 let. Díky tomu, že působíme v 10 specializovaných divizích, máme vynikající orientaci v současných trendech na trhu. Přesně určujeme konkrétní povahu práce, klasifikujeme klíčové dovednosti a potřebnou kvalifikaci. Naším posláním není jen najít kandidáta, jehož kompetence odpovídají požadavkům daného pracovního inzerátu, ale především najít pozici, která splňuje očekávání uchazeče.

Společnost je součástí skupiny, která je na trhu téměř 20 let a má za sebou spoustu spokojených zákazníků. Zaměřují se na kreativní řešení a služby od vývoje webů a aplikací, přes design až po marketing. Mají rostoucí tým, který vyvíjí agilně a nyní hledají novou posilu na pozici specialisty Power BI na dlouhodobou spolupráci.

Setkáte se s správou a vývojem nástrojů pro reporting, budete sbírat, analyzovat, interpretovat e-commerce data a následně je prezentovat, na starost budete mít i tvorbu pravidelných reportů, vyhodnocování KPI. Vaše práce bude přispívat k rozvoji e-commerce služeb a produktů. Kromě spolupráce s dalšími odděleními můžete i čekat dynamickou náplň, jelikož se analyzuje v reakci na aktuální trendy a témata.

Co je potřeba:

►     Velmi dobré analytické uvažování a dovednosti

►     Výborná znalost nástrojů jako jsou Excel či Power BI

►     Plynule mluvit anglicky

►     Dokončené SŠ vzdělání, VŠ výhodou

►     Předchozí praxe velkou výhodou

Co nabízíme:

►     Dlouhodobá spolupráce na HPP/IČO

►     Občasný homeoffice

►     Flexibilní pracovní doba

►     Prostor pro profesní rozvoj

►     Podpora vzdělávání

►     Bezva kolektiv, fotbálek, šipky