Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

O společnosti Antal

V 90. letech 20. století začal vývoj tuzemského trhu práce nabírat na rychlosti. Nebyly tu však žádné nástroje či řešení, která by odpovídala novým potřebám. Když jsme otevírali první pobočku společnosti Antal ve Varšavě, byli jsme odhodláni postavit se výzvám polského trhu práce čelem. Díky svým mezinárodním zkušenostem, které jsme uplatňovali přímo v praxi, jsme představili komplexní balíček náborových a poradenských služeb.

Ve společnosti Antal jsme si vždy cenili odborných znalostí a právě proto jsme byli jednou z prvních náborových společností v Polsku, které působily formou specializovaných divizí. Profesní orientace našich konzultantů z nich činí nejen efektivní náboráře, ale také kvalifikované poradce, kteří mají jedinečné znalosti moderních nástrojů a nejnovějších trendů na trhu práce.

Více než 20 let zkušeností nám umožňuje přesně určit potřeby našich klientů. Díky tomu v rámci diagnostiky představujeme komplexní soubor nástrojů, včetně činnosti v oblasti permanentního náboru, outsourcingu, personálního poradenství, průzkumu trhu, mzdových přehledů a brandingu zaměstnavatelů.

U každého projektu využíváme individuálně sestavený tým specialistů společnosti Antal. A právě díky tomu umíme poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a můžeme zaručit dosažení cíle a spokojenost s prováděnými činnostmi.

Poptávka

Začněte spolupráci s Antalem

26 let zkušeností na trhu práce 22 let zkušeností na trhu práce

8 poboček v oblasti CEE 8 poboček v oblasti CEE

1300+ zaměstnaných uchazečů v roce 2021 115 zaměstnaných uchazečů v roce 2021

10 specializovaných
náborových divizí 10 specializovaných
náborových divizí

Líbí se vám to?

Odeslat poptávku

Dotaz