Společnost Antal v současné době působí ve 35 zemích, česká a slovenská pobočka byla založena v roce 2014. Po celém světě se nachází více než 100 poboček zaměstnávajících přes 500 zaměstnanců, kteří každý den provádí nábor profesionálů a manažerů.  To nám umožňuje poskytovat efektivní služby světovým i místním společnostem. Spolupráce mezi konzultanty z různých zemí zajišťuje vyšší kvalitu poskytovaných služeb. Znamená to také, že naši odborníci mají přehled o nejnovějších trendech na světových trzích práce.

Na základě dohody podepsané v roce 2014, se společnost Antal International stala součástí skupiny Work Service.   Tato fúze představuje další milník v osmnáctileté historii fungování naší společnosti na trhu.  Spojení dvou efektivních a ambiciózních společností, které jsou ve svých oborech lídry na trhu, umožňuje realizaci ještě širší nabídky podpory v oblasti lidských zdrojů pro zaměstnavatele.

Členství společnosti Antal v nové skupině umožnilo dosáhnout ještě dynamičtějšího růstu ve střední a východní Evropě a založení poboček v České republice a na Slovensku.

Kontakt na pobočky společnosti Antal International v regionu střední a východní Evropy

Kontakt na pobočky společnosti Antal International ve světě, kromě regionu střední a východní Evropy

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj