Artur Skiba

Předseda představenstva

Antal

 

Dámy a pánové,

společnost Antal působí v regionu střední a východní Evropy od roku 1996. 

Díky své mateřské organizaci ve Varšavě, v Polsku, mohla společnost Antal započít svoji působnost i v České republice, a to v dubnu 2014. Od té doby jsme přispěli k rozvoji mnoha kariér - jak našich kandidátů, tak našich konzultantů. Společnost Antal je lídrem na trhu v oblasti náboru zaměstnanců a poradenství pro lidské zdroje. Udržuje si také pozici jedné z nejrychleji se rozvíjejících personálně-poradenských společností na českém trhu - neustále rosteme a otevíráme nové pobočky v regionu střední a východní Evropy.

 

Úzce spolupracujeme s náborovými konzultanty z poboček v Polsku (Varšava, Krakov, Vratislav, Poznaň), Německu (Berlín), na Slovensku (Bratislava) a v Maďarsku (Budapešť), jsme schopni odpovídat na požadavky našich klientů v regionu střední a východní Evropy rychle a doporučit jen ty nejvhodnější kandidáty.

 

Mezi hlavní obory, na které se zaměřujeme, patří informační technologie, nákup a prodej, marketing, FMCG (rychloobrátkové zboží), logistika, inženýrská činnost, bankovnictví a finance. Pozorujeme pracovní trh a na jeho požadavky odpovídáme rychle.

 

Na základě dohody z roku 2014 se společnost Antal stala součástí skupiny Work Service. Spojení dvou efektivních a ambiciózních společností, které jsou ve svých oborech lídry na trhu, umožňuje realizaci ještě širší nabídky podpory v oblasti lidských zdrojů nejen pro zaměstnavatele, ale i pro zaměstnance.

 

Usilovně vyhledáváme nové výzvy, podporujeme společnosti při budování jejich lidských zdrojů a kandidátům poskytujeme poradenství týkající se rozvoje jejich kariéry.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj