1. Jak mohu zvýšit své šance na zařazení do náborových projektů společnosti Antal International?

Doporučujeme zaregistrovat si profil kandidáta a zaškrtnout políčko Upozornění na nabídky, což nám umožní, abychom vám mohli zasílat e-mailová upozornění na pracovní nabídky odpovídající vašemu profilu. Pravidelně také kontrolujte pracovní nabídky zveřejněné na webu www.antal.cz a reagujte na ty, které odpovídají vaší praxi.

2. Mám odeslat svůj životopis, i když dostupné pracovní nabídky neodpovídají mým zájmům nebo kvalifikaci?

Doporučujeme zaregistrovat si profil kandidáta a životopis odeslat. Registrované životopisy jsou přidány do databáze, která se používá při hledání vhodných kandidátů v našich náborových projektech. Pokud bude váš profil odpovídat kritériím budoucích náborových projektů, náš konzultant nalezne váš životopis v databázi a bude vás kontaktovat s pracovní nabídkou. Rádi bychom také doporučili zaškrtnutí políčka Upozornění na nabídky, které nám umožňuje zasílání upozornění na pracovní nabídky ve vybraných oblastech podle preferencí ve vašem profilu kandidáta.

3. Jak probíhá náborový proces prováděný konzultanty společnosti Antal International?

Každý proces se skládá z několika fází. Podrobný popis každé fáze naleznete zde. Každý projekt je jiný – jeho forma závisí na potřebách a požadavcích potenciálního zaměstnavatele. Mezi nejčastěji používané metody ověřování kandidáta patří: pracovní pohovory, psychometrické testy a ověření referencí od předchozích zaměstnanců.

4. Může mi společnost Antal pomoci najít moji první práci?

Náborové projekty vedené konzultanty společnosti Antal International jsou obvykle zaměřeny na hledání vhodných profesionálů střední a vyšší úrovně.  Proto musí profil uchazeče zahrnovat alespoň dva roky praxe.  Pracovní nabídky pro osoby bez praxe jsou obvykle spojeny s outsourcingem služeb a sektorem obchodních procesů (SSC/BPO).  Někdy hledáme kandidáty s neobvyklými kvalifikacemi, takže samotné vaše vzdělání může být rozhodujícím faktorem, dokonce i v případě, že nemáte žádnou předchozí praxi.  Rádi bychom vám doporučili vytvoření profilu kandidáta a sledování pracovních nabídek, které zveřejňujeme na našem webu.

5. Očekává se ode mne platba za účast v náborových projektech realizovaných společností Antal International?

V souladu se zákony společnost Antal International kandidátům žádné poplatky neúčtuje.  Všechny aspekty spolupráce mezi kandidátem a konzultanty společnosti Antal, včetně propagace kandidátů na trhu práce, provádění náborovým procesem a poskytování kariérního poradenství, jsou zcela zdarma.

6. Máte přístup k údajům, které se týkají průměrných platů profesionálů?

Konzultanti společnosti Antal International se specializují na oblasti, ve kterých provádějí nábor, proto mají odborné znalosti týkající se specifických odvětví na trhu, včetně průměrného platu.   Společnost Antal International navíc opakovaně provádí na toto téma průzkum. Hlavním cílem je ukázat obecné platové profily v různých oborech a odvětvích.  Další informace o průzkumu platů naleznete na tomto odkazu.

7. Vyhledáváte i kandidáty na zaměstnání v zahraničí?

Jsme mezinárodní společnost, Antal International působí ve 35 zemích.  Většina našich náborových projektů je omezena na Česko, ale hledáme i kandidáty na pracovní pozice v zahraničí.  Některé kandidáty můžeme doporučit našim zahraničním pobočkám.

8. Proč doporučujete odeslání životopisu ve formátu DOC?

Životopisy jsou začleňovány do naší databáze, která slouží k vyhledávání vhodných kandidátů. Formát DOC nejlépe spolupracuje s mechanismy vyhledávání, které používáme při prohledávání obsahu životopisů. Odeslání životopisu v tomto formátu zvýší vaše šance na získání pracovní nabídky od našich konzultantů. Informace o správném postupu vytvoření profesního životopisu.

9. Jak přistupujete ke kandidátům, kteří provozují své vlastní podnikání?

Podnikání je zaměstnavateli vysoce ceněno a pro některé pozice má zásadní význam. Závisí na druhu podnikání, kterým se společnost kandidáta zabývá a také na profilu pozice, na kterou kandidáty hledáme. V současné době mnoho firem upřednostňuje najímání profesionálů na základě kontraktů, které vyžadují, aby kandidát byl osobou samostatně výdělečně činnou. Tato praxe je rozšířena zvláště v odvětví IT.

10. Je možné ucházet se o pozici konzultanta ve společnosti Antal International?

Společnost Antal International prochází neustálým vývojem, a proto tým konzultantů neustále rozšiřuje. Doporučujeme prostudovat si aktuálně dostupné nabídky zaměstnání v části „Antal – kariéra“ a v případě zájmu nám zašlete žádost.   Nabízíme také program studentských stáží, který absolventům a studentům posledního ročníku umožňuje seznámení s HR pobočkou z hlediska různých odvětví. Cílem programu je poskytnout stážistům co nejvíce znalostí a zkušeností, které jim pomohou při dalším rozvoji v rámci struktury společnosti Antal.

11. Je k účasti v náborovém procesu vaší společnosti nutné umět hovořit plynule anglicky?

Schopnost mluvit plynule anglicky je velmi důležitá. Antal International je mezinárodní společnost. Konzultanti provádějí náborové procesy pro mezinárodní zaměstnavatele, kteří často vyžadují kandidáty s pokročilou znalostí angličtiny, proto konzultanti ověřují jazykové znalosti kandidátů předtím, než je doporučíme zaměstnavatelům.

12. Jakou kvalifikaci očekáváte od kandidátů na pozici konzultanta ve společnosti Antal International?

Protože jsme rychle se rozvíjející společností, ceníme si nejvíce iniciativy a nezávislosti.  Našimi zaměstnanci jsou lidé rozhodnutí dosahovat cílů a pracovat na rozvoji sebe sama i organizace, ve které pracují. Spoléháme na podnikavé jedince, kteří se v prodeji cítí jako doma a snadno se přizpůsobují neustálým změnám.
 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj