Antal přistupuje k potřebám zaměstnavatelů s velkou flexibilitou. Kromě provádění náborových projektů se specializujeme také na HR poradenství. Naše společnost se skládá z úzce zaměřených týmů. To znamená, že naši konzultanti mají odborné znalosti týkající se specifických oblastí trhu, a proto jsou schopni navrhnout ideální kandidáty a poskytnout pomoc při plánování rozvoje konkrétních pracovních pozic. Naše společnost je také oficiálním distributorem psychometrických testů Self Management Group - nástroje používané pro rekrutování prodejních a řídících pracovníků.

 

Výhody spolupráce se společností Antal

  • Konzultanti společnosti Antal se specializují na jednotlivé sektory a obory, což z nich dělá odborníky, kteří jsou schopni vyhledat vhodné kandidáty podstatně rychleji.
  • Důkladná znalost jednotlivých sektorů - často na základě vlastních pracovních zkušeností - umožňuje ověřit klíčové kompetence a najít kandidáty, kteří jsou optimální pro daný profil pracovní pozice a organizační struktury společnosti.
  • Pečlivě zkoumáme motivy kandidátů a doporučíme jen ty z nich, kteří si jsou vědomi plánování vlastní kariéry a mají zájem o dlouhodobou spolupráci se zaměstnavatelem.
  • Jednáme se zaměstnavateli jako s partnery, poskytujeme poradenství o vyprofilování pracovních pozic a výběru kandidátů, ale také pomáháme při plánování rozvoje konkrétních pozic a implementaci strategických změn v organizaci.

 

K potřebám zaměstnavatelů přistupujeme vždy komplexním způsobem. To je umožněno tím, že máme širokou nabídku řešení v oblasti hodnocení a rozvoje zaměstnanců. Rozsah našich služeb nám umožňuje poskytnout účinnou podporu také v oblasti restrukturalizace. 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj