Vyberte si téma, které Vás zajímá a podívejte se, jaké řešení Vám můžeme nabídnout:

Potřebuji rychle najít kandidáta se specifickou kvalifikací
Konzultanti Antal International jsou schopni, díky své úzké specializaci a rozsáhlé síti kontaktů v určité oblasti trhu, rychle identifikovat a oslovit nejlepšího kandidáta, který splňuje požadavky klienta.
Potřebuji informace o trendech na trhu práce v mém odvětví
Naši konsultanti se specializují v rámci oboru i odvětví. To z nich dělá odborníky v oblasti trhu práce. Doporučujeme vám, abyste nás kontaktoval/a . Můžete si také přečíst zprávy o trhu práce zveřejněné společností Antal International na základě vlastního výzkumu.
Hledám IT specialistu na konkrétní projekt
Konzultanti společnosti Antal International se specializující se na technické i prodejní pozice v oblasti informačních technologií a najde pro Vás vhodného kandidáta.
Najímám obchodní profesionály a potřebuji zhodnotit potenciál jejich úspěšnosti při prodeji
Antal International je výlučným poskytovatelem psychometrických testů, které jsou ideálním nástrojem k predikaci prodejních schopností.
Chci jmenovat manažera prostřednictvím interního povýšení a potřebuji nestranné zhodnocení
Antal International je výlučným poskytovatelem psychometrických testů, což je nástroj navržen tak, aby předpovídal úspěch v manažerské pozici a podpoře organizace a v udržení a plánování rozvoje nejlepších manažerů.
Vytvářím nové pracovní místo a potřebuji pomoci s jeho definicí
Obraťte se na konzultanty divize specializující se na oblast, ve které vytváříte nové pracovní místo. Vzhledem k úzké specializaci ve vybrané skupině pozic a zkušeností z projektů pro různé klienty, Vám mohou naši konzultanti poradit, jaký pracovní profil bude pro daný úkol ve Vaší firmě nejúčinnější a jaká je dostupnost potenciálních kandidátů se stanovenými kompetencemi.
Chystáme se zřídit nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušeného obchodního partnera
Podporujeme investory vstupující na nové trhy a společnosti, vytváření nových struktur, včetně oblasti outsourcingu. Kontaktujte konzultanty divize Antal SSC / BPO, která se specializuje na nábor pro oblast sdílených služeb a outsourcingu.
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj