Facebook Pixel
CZ
Antal logo
PL EN CZ
Enloyd logo
EN HU

Oblíbené nabídky

IT služby


Divize Antal IT Services se specializuje na nábor IT zaměstnanců na střední a seniorní úrovni, a to i formou modelu externího zajišťování IT služeb. Každý rok více než 30 zkušených konzultantů úspěšně dovede více než 350 náborových projektu ke zdárnému konci. Divize Antal IT Services sestává z 5 náborových týmů: IT obchod a marketing, IT služby poskytované externími odborníky, vývoj softwaru a řízení aplikací.

Výběr náborových projektůrealizovaných divizí Antal IT Services v oblasti technického IT(infrastruktura, vývoj softwaru, řízení aplikací):

 • inženýr provestavěný software,
 • programátorJavaScript,
 • vývojář webu,
 • specialistapro SAP FI CO,
 • vývojář PHP.

Výběr náborových projektůrealizovaných divizí Antal IT Services v oblasti obchodu v IT:

 • manažer proklíčové zákazníky,
 • ředitel pro vztahyse zákazníky,
 • manažer profiremní zákazníky,
 • inženýr propředprodejní postup,
 • produktovýmanažer.

Výběr náborových projektůrealizovaných divizí Antal IT Services v oblasti IT služeb poskytovanýchexterními odborníky:

 • vývojář .NET,
 • Expert C++,
 • vývojář Java,
 • konzultantSAP,
 • specialistana MS SQL.

S dlouhodobě vysokou poptávkou po IT specialistech vzniká stále větší důraz na kvalitu nabídek. V našem týmu se snažíme od společností získávat zajímavé projekty a propojovat je s šikovnými odborníky. Zaměřujeme se na celé spektrum IT pozic. Naše služby zahrnují například i HR poradenství, průzkum trhu, Executive Search a mnoho dalšího dle potřeb a požadavků trhu. Děláme vše proto, abychom byli přidanou hodnotou jak kandidátům, tak i klientům.


IT experty propojujeme s partnery převážně z řad technologických startupů, IT integrátorů až po velké mezinárodní společnosti. Naše kapacity využívají například také E-Commerce společnosti, firmy z herního průmyslu nebo finanční oblasti.


IT divizi reprezentují čtyři konzultanti: 


ANIČKA 

Má ráda výzvy, a proto je v Antalu, který je pro ni velkou motivací a inspirací. Vždy se snaží být férová, otevřená a pozitivní. O víkendech jezdí do přírody se svými psy, aby byla opět plná energie a pomáhala kandidátům hledat ideální práci a klientům snové kolegy. A i když není každý den posvícení, dobrý oběd (čtěte sushi) s kolegy mě povzbudí.


MAREK

Svět informačních technologií a práce s lidmi je pro něj ideálním spojením dvou světů, které ho baví již řadu let na různých úrovních. Kombinace oborů a dovedností ho provází celý život. Dříve se věnoval střelbě a běhu na lyžích jako závodník v biatlonu. Jeho hlavní náplní je aktuálně pracovní život v Antalu a rozvoj IT divize. Ve volném čase se věnuje maximálně rodině, kde už personální růst zastavili před několika lety na třech nových členech.


KRISTIÁN

Je konzultantem zaměřeným na IT pozice se zájmem o gaming sféru. Do recruitmentu se dostal náhodou, ale hned věděl, že to je něco, co by ho bavilo a naplňovalo. Zajímají ho technologie, které zefektivňují a ulehčují lidem práci. Zachovává pozitivní přístup a častokrát má různé nápady, které se snažím zrealizovat. Rád pomáhá ostatním a preferuje pracovat v týmu. V Antal dostal volnost růst vlastní cestou, a to je něco bez čeho by si svůj profesionální život nedovedl představit.


VOJTA

Vojtu vždycky mě lákaly technologie a možnosti, vidí perspektivu v dynamickém prostředí IT, které poskytuje prostor pro získávání přehledu ve stále širším spektru. Rád se o lidech dozví, co je zajímá a občas se i něco přiučí. Být recruiterem není jednoduché, odmítnutí střídá absenci reakce, ale když se povede najít toho správného člověka pro správnou společnost, vyčaruje mu to úsměv na tváři a ví, že pomohl všem zúčastněným stranám. Není mu příjemné někomu něco vnucovat, takže pokud si s kandidátem či klientem poví, že se momentálně nedomluví, netlačí. Obecně má rád svůj klid a občasné posezení s přáteli.


Aniž byste museli dlouho přemýšlet, komu se z našeho IT týmu se ozvete, výsledek práce bude vždy na 100 %. Přestože je každý trochu jiný, využívají svých odlišností a know-how k úspěšnému výsledku na straně kandidáta i klienta. A hlavně – nikdy se nevzdávají. Kromě týmové spolupráce má v IT divizi své místo i osobní rozvoj a v neposlední řadě legrace.

Začněte s námi spolupracovat

Odeslat poptávku

Dotaz