Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

Antal Executive Search je tým složený výhradně ze seniorních konzultantů společnosti Antal. Každý manažer zapojený do projektu má minimálně 10 let zkušeností s vedením náročných personálních projektů a disponuje širokou sítí kontaktů. Díky tomu je naše metodika Executive Search vysoce efektivní a umožňuje oslovit i kandidáty, kteří nejsou na trhu práce dostupní. Garantujeme diskrétnost a profesionalitu.

Úspěch procesu Executive Search je založen na důkladném pochopení potřeb a požadavků klienta. Tyto potřeby a profil hledaného kandidáta jsou vždy detailně prodiskutovány před zahájením každého projektu. Na přání klienta můžeme před samotným hledáním vytvořit společně kompetenční profil pro danou pozici v organizaci. K tomu máme k dispozici interní oddělení HR poradenství, které nabízí řešení Assessment a Development Center.

Provádíme přímé oslovení kandidátů, mimo jiné ve společnostech (zdrojích) schválených klientem, abychom zajistili nalezení toho nejlepšího kandidáta. V procesu vyhledávání využíváme rozsáhlé kontakty v oboru, aby prezentovaní kandidáti splňovali požadované odborné kvality a zapadali do firemní kultury nového zaměstnavatele. Během setkání našich manažerů s vybranými kandidáty prověřujeme a hodnotíme jejich kompetence a jejich soulad s požadavky na danou pozici a organizaci.

Proces hledání středních a vrcholových manažerů obvykle zahrnuje:

Antal executive search

Na přání klienta také realizujeme testy dle zvolené metodiky, jejichž zpráva může být nedílnou součástí hodnocení kandidáta.

V závěrečné fázi shromažďujeme reference na kandidáty metodou "360 stupňů". To obvykle znamená pohovor se třemi lidmi určenými daným kandidátem z různých úrovní organizační struktury - nadřízeným, kolegou a podřízeným (v případě manažerských pozic).

Abychom zajistili úspěšné začlenění kandidáta do nové organizace, podporujeme naše klienty také při přípravě a předložení nabídky vybranému kandidátovi. Pravidelný kontakt s kandidátem během vyjednávání, výpovědní lhůty a po nástupu do zaměstnání u klienta buduje jeho loajalitu a umožňuje rychlou reakci v případě problémů.

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka
Marek Žalud fotografie
Marek Žalud Country Manager CZ/SK

Marek Žalud, v současnosti Country Manager CZ/SK ve společnosti Antal International, působí v HR a recruitmentu už od roku 2008. Za svou kariéru headhuntera mu prošlo rukama nespočet životopisů a vedl stovky pohovorů. Kromě toho se ve volném čase věnuje astronomii –⁠ hvězdy tedy loví jak v pracovním, tak v osobním životě.