Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

Robotická pracovní agentura


Najměte si robota, který bude přizpůsoben potřebám vaší společnosti

Na rychle se proměňujícím trhu práce nelze nic brát jako samozřejmost. Aby si společnosti zachovaly na trhu relevantnost, musí měnit své strategie, přístupy a cíle. To se týká i interních zaměstnaneckých struktur. Objevují se zcela nové role. Ačkoli před pár lety neexistovaly, je po nich nyní velká poptávka. A brzy budou zcela běžné.

Robot Work Agency

V reakci na rostoucí požadavky na trhu a potřeby našich klientů jsme rozšířili portfolio našich služeb o Robot Work Agency. Díky této službě již dnes mohou klienti využít ve své organizaci robota přizpůsobeného opakujícím se procesům. Komplexní záběr této služby umožňuje individuální přístup ke každému případu počínaje modifikací strategií, používaných metod a cílů. Naším partnerem, se kterým spolupracujeme v rámci služby Robot Work Agency, je společnost Pirxon S.A., která na polském trhu působí již déle než 14 let.

Atraktivním prvkem nabídky je flexibilní účetní model, které je podobný modelu známému z dočasných zaměstnaneckých řešení či agenturního zaměstnávání.

Co je to robot?

Roboti jsou ideální na objemné procesy, protože přináší vysokou úroveň standardizace a repetitivní, nudné úkoly nezpůsobují pocit monotónnosti. Stále častěji se používají v polských kancelářích a spolupráce s nimi přináší zjevné výhody. Co to ale vlastně je?

·         Robot je aplikace nainstalovaná na vašem počítači.

·         Robot simuluje lidskou práci na počítači.

·         Práce robota nevyžaduje žádné změny v aplikacích.

·         Robot dělá tu stejnou práci, kterou dříve dělal člověk.

·         Robot nemá žádnou inteligenci!

·         Robot = proces + pracovník (pracovní stanice + technologie)

 

Automatizujte rutinní úlohy díky robotovi

Zahájení spolupráce s robotem přináší zisk u standardizovaných procesů, které trvají zaměstnancům déle než 90 sekund. Roboti jsou přizpůsobeni pracovnímu prostředí bezprostředně po instalaci (neztrácíte čas zaučením zaměstnance) a nedělají chyby.

1. Virtuální roboti fungují úplně stejně jako zaměstnanec, který si sedne k počítači, přihlásí se pomocí svých údajů a provádí přidělené úkoly.

2. Řešení typu RPA umožňují flexibilní řízení dostupných zdrojů virtuálních zaměstnanců a přesné plánování práce.

3. Dosavadní využívání řešení typu RPA potvrzuje jejich potenciál, co se týče zvýšení efektivity podnikových procesů.

Mezi příklady oblastí, v nichž byla zavedena robotizace, patří:

indeks

Zavádíme RPA s využitím všech dostupných technologií: UiPath, Automation Anywhere , Blue Prism, Contextor , EdgeVerve Systems, Kofax, Kryon Systems, NICE, Pegasystems, Softomotive, WorkFusion. Taktéž pořádáme kurzy a workshopy na téma používání a programování RPA botů.

 

indeks

Jaké výhody přinese robot vaší společnosti?

1. Úspora času

Robot je připraven nastoupit do akce v první den práce. Repetitivní rutinní úkoly provádí efektivně a bezchybně, což znamená, že vaše společnost uspoří čas díky nižším nákladům na práci.

2. Rozvoj vašich zaměstnanců

Získáte zaměstnance, který snadno zastane práci dvou zaměstnanců na plný úvazek. Díky tomu se mohou ostatní členové týmu soustředit na rozvojové úkoly, které vyžadují nestandardní přístup, kreativitu nebo týmovou práci.

3. Základna obchodních leadů

Roboti efektivně archivují obchodní leady v podobě e-mailů a kontaktních údajů. Díky jejich pomoci můžete automatizovat například personalizovaná oznámení zasílaná klientům.

Try & Hire

Inovativní divize Antal Robotics Process Automation nabízí službu Try & Hire, která dává společnostem příležitost si personalizované roboty vyzkoušet.  Praktické dovednosti robota jsou otestovány dříve, než se klient rozhodne si jej najmout permanentně. Navíc poskytujeme technickou podporu přes službu Robot Safety System, která nám umožňuje ovládat roboty na dálku. Díky tomu můžeme poskytovat podporu po celý den bez ohledu na lokalitu.

Roboti jsou technologicky pokročilá řešení, jejichž správné fungování závisí na využití ve správné roli v té správné organizaci. A to je důvod, proč každý proces umístění robota do firmy začíná podrobným rozhovorem s klientem a auditem společnosti, abychom určili standardizaci, repetitivnost a rozsah úkolů, které mají být automatizovány.

Máte zájem? Spojte se s námi

 

 

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka