Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

Outsourcing náboru


Recruitment Process Outsourcing (RPO) je pokročilou formou spolupráce, kde máme na starosti proces oslovování a náboru zaměstnanců za vás. 

RPO je ideální řešení pro společnosti s vyššími náborovými potřebami z důvodu vysoké fluktuace zaměstnanců, rychlého růstu, zahájení provozu v nové zemi nebo optimalizace kompetenční základny. Když se náboru ujme externí partner, klient získá snadný přístup k rozsáhlé databázi uchazečů a je zajištěno, že proces poběží svižně a nebudou překročeny plánované náklady.

Díky odborným znalostem a zkušenostem našich konzultantů nabízíme tři typy služeb RPO.

Projektové RPO je řešení zaměřené na společnosti, které chtějí najmout velký počet specialistů na střední a seniorní úrovni. Tyto projekty provádí konzultanti specializující se na daný obor.   Projektové RPO je ideální pro rychle rostoucí společnosti, např. při zřizování nových oddělení, protože uspokojuje zvýšenou poptávku po nových zaměstnancích v krátkém čase.

Programové RPO je dlouhodobá forma spolupráce, která spočívá v náboru zaměstnanců v jednom oboru. Naši konzultanti poskytují asistenci internímu personálnímu oddělení klienta při náboru uchazečů do rolí s velmi vysokou fluktuací zaměstnanců.

Kompletní RPO spočívá v tom, že společnost Antal přebere veškeré náborové úkoly vaší společnosti, a to v době zvýšené potřeby nových zaměstnanců i při plánování budoucího růstu společnosti. Poskytujeme poradenství v oblasti klíčových dovedností, které budou potřeba, a profilů požadovaných uchazečů.  

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka