Facebook Pixel

Oblíbené nabídky


ReX (Recruitment Exchange) je crowdstaffingová platforma, která spojuje zákazníky, kandidáta a náboráře.

ReX Recruitment Exchange jsme vytvořili, protože věříme, že náborové služby jsou budoucností trhu práce a měly by být k dispozici všem, dokonce i společnostem, které si je v minulosti nemohly dovolit. Tento nástroj si klade za cíl integrovat potřeby klientů, náborářů a kandidátů do holistického pracovního modelu. Naší prioritou je poskytovat nejvyšší možný standard služeb a zajistit, aby celý proces byl zcela transparentní. Naše databáze je spravována zkušenými náboráři a obsahuje kandidáty z celé Evropy. ReX vám umožní najít ideálního kandidáta na správném místě a ve správný čas.

ReX se spoléhá na otevřenou spolupráci s headhuntery, takže není omezen umístěním ani přístupovými právy k databázi. Umožňuje navíc přesun kandidátů mezi různými otevřenými náborovými procesy. Volná místa tak mohou být vyplněna vhodnými kandidáty v krátkém časovém rámci.

Na základě našich dvacetiletých zkušeností nabízí ReX také řadu doplňkových služeb, jejichž cílem je pomoci headhunterům zlepšit své dovednosti a nabýt znalostí. Kromě náborových nástrojů a trendů naše interní školení a workshopy pokrývají také právní, administrativní a koučovací aspekty práce náboráře.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte: karolina@recruitmentexchange.pl

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka
Karolina Korzeniewska fotografie
Karolina Korzeniewska Strategic Client Consultant

Karolina Korzeniewska has joined Antal in 2012 as the insurance consultant with sociological and financial background. For 4 years she developed her skills in the structures of Antal Banking & Insurance division and in 2016 she was promoted to the position of Account Executive Europe. Currently she is responsible for establishing & developing relationships with key business partners in Europe on behalf of Antal and Enloyd and manages the international projects. As the Executive Consultant she is also responsible for leading executive recruitment projects in SSC, BPO and financial markets for top managerial positions. She is experienced in direct search in Poland, the CEE and EMEA regions.