Facebook Pixel

Oblíbené nabídky


ReX (Recruitment Exchange) je crowdstaffingová platforma, která spojuje zákazníky, kandidáta a náboráře.

ReX Recruitment Exchange jsme vytvořili, protože věříme, že náborové služby jsou budoucností trhu práce a měly by být k dispozici všem, dokonce i společnostem, které si je v minulosti nemohly dovolit. Tento nástroj si klade za cíl integrovat potřeby klientů, náborářů a kandidátů do holistického pracovního modelu. Naší prioritou je poskytovat nejvyšší možný standard služeb a zajistit, aby celý proces byl zcela transparentní. Naše databáze je spravována zkušenými náboráři a obsahuje kandidáty z celé Evropy. ReX vám umožní najít ideálního kandidáta na správném místě a ve správný čas.

ReX se spoléhá na otevřenou spolupráci s headhuntery, takže není omezen umístěním ani přístupovými právy k databázi. Umožňuje navíc přesun kandidátů mezi různými otevřenými náborovými procesy. Volná místa tak mohou být vyplněna vhodnými kandidáty v krátkém časovém rámci.

Na základě našich dvacetiletých zkušeností nabízí ReX také řadu doplňkových služeb, jejichž cílem je pomoci headhunterům zlepšit své dovednosti a nabýt znalostí. Kromě náborových nástrojů a trendů naše interní školení a workshopy pokrývají také právní, administrativní a koučovací aspekty práce náboráře.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte: karolina@recruitmentexchange.pl

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka
Karolina Korzeniewska fotografie
Karolina Korzeniewska Strategic Client Advisor

A sociologist with extensive project experience in international corporate structures. She has worked in the consulting and recruitment industry for over a decade. She joined Antal in 2012 and has been working with clients from the financial institutions industry in HR policy development and recruitment processes for strategic positions. Successful development of competencies and skills led to her promotion to the position of Account Executive Europe, which she has held since 2016. Since January 2020, she has been leading the international HR-tech project ReX. Currently, she is responsible for building and maintaining key relationships with business partners in Poland and Europe. Since February 2024, she has been responsible for developing the Antal Business Consulting division, supporting clients in selecting tools and implementing projects in the following areas: research, business process optimization, employee development and assessment, audits and employer branding and more.