Facebook Pixel

Oblíbené nabídky

Odborníci střední a vyšší úrovně v oblasti inženýrství a výroby jsou v průmyslu žádaní - zejména proto, že neustále měnící se trh obohacený o digitální a cloudové technologie vyžaduje specifické kompetence. Společně se společností Antal můžete oslovit nejkvalifikovanější kandidáty odpovídající požadované pozici. 

Vysoká úroveň pokroku vyžaduje přehled o nejnovějších technologiích v souvislosti s obsluhou strojů, materiálů a moderních řešení ve specializovaných odvětvích. To vše znamená, že konkurence na trhu je obrovská a společnosti se snaží přilákat kandidáty právě k sobě. Zkušený odborník nebo manažer je zárukou, že výrobní proces bude probíhat v souladu s postupy a všemi požadavky. Specialisté ve strojírenství, managementu, výrobě a příbuzných odvětvích jsou lidé, bez nichž se neobejde žádná výrobní společnost. Společnost Antal chápe rostoucí poptávku po tomto typu zaměstnanců a proto neustále rozšiřuje své vlastní kompetence - nejen vývojem náborových procesů, ale také neustálým doplňováním znalostí o odvětvích, v nichž jsou tyto pozice klíčové.

Divize Antal Engineering & Operations je jednou z prvních divizí založených ve společnosti Antal. Dlouholeté zkušenosti konzultantů umožňují provádět profesionální výběrová řízení na pozice specialistů a odborníků i na pozice středního a vyššího managementu. Divizi tvoří tým specializovaných konzultantů s komplexní znalostí aktuální situace na trhu, specifik daného odvětví a požadavků na jednotlivé pozice. Antal Engineering & Operations realizuje náborové projekty pro následující odvětví: automobilový průmysl, obalový průmysl, elektronika, FMCG (potravinářský a nepotravinářský průmysl), chemický průmysl, logistika, stavebnictví a nemovitosti a energetika - se zvláštním důrazem na obnovitelné zdroje energie.

Dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti umožňují týmu Antal Engineering & Operations podporovat jak nové investory vstupující na trh, tak úspěšně podporovat stávající zaměstnavatele v období expanze. A to jak v místním, tak mezinárodním měřítku.


Výběr náborových projektů realizovaných divizí Antal Engineering & Operations:

 • předseda představenstva,
 • generální ředitel / ředitel závodu,
 • provozní manažer,
 • produktový manažer / inženýr,
 • manažer kvality / specialista (včetně SQA/SQD, zákaznické služby, systém),
 • manažer dodavatelského řetězce (logistika, plánování, skladování),
 • manažer údržby / specialista (automatizace, elektrické a mechanické zařízení),
 • manažer VaV, NPI / specialista (taktéž návrháři, inženýři APQP, MES, FEA apod.),
 • projektový manažer,
 • lean manažerv oblasti Six Sigma, teorie omezení, WCM apod.,
 • procesní inženýr (všechny specializace),
 • manažer pro technologie,
 • inženýr pro inovace a senzoriku (rychloobrátkové zboží),
 • inženýr balení,
 • manažer /inženýr EHS,
 • environmentální konzultant a inženýr,
 • manažer lokality (stavebnictví),
 • manažer smluv(stavebnictví),
 • projektový manažer (stavebnictví),
 • inženýr a manažer služeb,
 • zasílatel - letecká/námořní/silniční doprava (přepravní společnosti),
 • celní manažer(přepravní společnosti),
 • manažer operací (přepravní společnosti),
 • manažer smluv(přepravní společnosti),
 • manažer distribučního centra (přepravní společnosti),
 • manažer skladu (přepravní společnosti).


Reference:

„Společnost Antal se stala jedním z našich předních dodavatelů. Prokázali, že jsou schopni pokrýt jak pozice specialistů, tak seniornější pozice v oblasti middle a TOP managementu. Konzultanti jsou schopni správně identifikovat naše potřeby a doručit kandidáty „na míru“. Komunikace je rychlá a efektivní. Oceňujeme rovněž koordinaci zpětné vazby mezi všemi zúčastněnými stranami. Kooperaci se společností Antal mohu doporučit.“ HR Managerka, automotive společnost TIER 1
„S firmou Antal spolupracujeme na vyhledávání vhodných kandidátů především na manažerské pozice již několik let. Spolupráce je pro nás vždy velmi konstruktivní, dostáváme všechny relevantní informace a dostáváme je včas. Přestože kandidáti na trhu jsou různí, vždy se nám podařilo získat alespoň jednoho či více vhodných kandidátů a profesionalita firmy Antal při zadávání požadavků, prezentaci i následné komunikaci je vždy na velmi dobré úrovni.“ Plant Manager, strojírenská společnost 
„I have worked with Kateřina for over a year whilst building and developing a new office of SAP professionals in the Czech Republic. At the time of us, working to select the candidates Kateřina, had not really been exposed to SAP as a software or the roles and functions but her knowledge of the market and drive to deliver together with my detailed knowledge of the roles and processes we started to interview and employ the roles with exceptional people. Over our year together, we recruited 18 roles with varying levels of capability technically including a manger for the local office to support the new employees joining on a day-to-day basis. I always found Kateřina to be fully dedicated to our recruitment program, driven to deliver the task, professional and communicative throughout the life cycle of the recruitment process, often chasing and managing me to ensure we secured the best candidates and gave timely feedback. She guided me through the Czech recruitment laws and processes offering guidance on salary expectations and expected benefits in line with our HR directors requirements were she also developed a partnering relationship, she was honest and didn’t always agree with our approach but I think this is where her strength lies. If you are looking for a recruiter partner, then Kateřina would be a strong choice to ensure you deliver you recruitment and growth strategy for any business. “ Director of SAP CoE, company with focus on chemical industry

Začněte s námi spolupracovat

Pošlete nám poptávku

Poptávka
Kateřina Janičatová fotografie
Kateřina Janičatová Team Leader CZ&SK Engineering & Operations

Kateřina je v oblasti náboru uznávanou profesionálkou. Ve společnosti Antal působí od roku 2018 a po celou dobu zde prokazuje své pevné odhodlání dosahovat vynikajících výsledků. V současné době zastává funkci Team Leadera pro divizi Engineering & Operations. Specializuje se na nábor špičkových technických specialistů, inženýrů, ale i vedoucích pracovníků a manažerů v různých odvětvích, včetně automobilového průmyslu, strojírenství, průmyslu, chemického průmyslu, logistiky, energetiky a dalších. Její zkušenosti přesahují hranice Česka a Slovenska a zahrnují také další země střední a východní Evropy. Ve vybraných případech se úspěšně vypořádala i s náborovými výzvami v zemích mimo Evropu.
Jednou z jejích výrazných oblastí odbornosti je nábor specialistů SAP, ve kterém je zcela zběhlá na místní i mezinárodní úrovni.
Kateřina investuje energii do profesního růstu nejen svých klientů-kandidátů, ale i svého. V průběhu své kariéry se tak rovněž vzdělávala v oblasti koučování a mentoringu.
Její zkušený tým nabízí celou řadu služeb, včetně přímého vyhledávání (direct search), vyhledávání vedoucích pracovníků (executive search), outsourcingu náborových procesů (RPO) a komplexního průzkumu trhu a dat.